Konsultacje SEO

Konsultacje SEO to moja propozycja skierowana do właścicieli i administratorów stron internetowych potrzebujących doraźnej pomocy z zakresu optymalizacji i pozycjonowania. Forma, zakres oraz częstotliwość konsultingu SEO ustalane są indywidualnie w zależności od konkretnych potrzeb.

Forma i charakter konsultacji SEO

Konsulting i doradztwo z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych może obejmować:

 • jednorazowe porady i konsultacje SEO
 • konsulting SEO w formie abonamentowej

W ramach jednorazowej, specjalistycznej pomocy i doradztwa z zakresu SEO proponuję między innymi:

 • konsultacje w formie telefonicznej
 • konsultacje za pośrednictwem wiadomości e-mail
 • konsultacje podczas spotkania w siedzibie Twojej firmy (Wrocław i najbliższe okolice)
 • konsultacje w innym, dogodnym do tego miejscu na terenie Wrocławia

W trosce o bezpieczeństwo i zachowanie poufności przekazywanych danych nie oferuję porad i konsultacji za pośrednictwem wszelkiego rodzaju komunikatorów, np. Messenger.

Konsultacje SEO na etapie tworzenia strony internetowej

Pomagam i doradzam zarówno właścicielom już istniejących serwisów internetowych, jak i osobom planującym rozpoczęcie działań online.

W przypadku nowych serwisów www indywidualną konsultację SEO zalecam już na etapie tworzenia przyszłej strony internetowej. Dzięki odpowiednim wskazówkom i zaleceniom przekazanym w takim momencie, można wyeliminować wiele błędów i zadbać o odpowiednią optymalizację witryny zanim pojawi się ona w wyszukiwarce Google.

Zakres doradztwa i konsultingu SEO

Konsulting SEO swoim zakresem obejmować może między innymi:

 • ujawnienie wszelkich niedoskonałości strony, wpływających negatywnie na poziom jej widoczności w wyszukiwarce Google*
 • ustalenie przyczyn spadków dotychczasowych pozycji strony dla określonych fraz kluczowych*
 • wyjaśnienie przyczyn spadku ruchu organicznego na stronie*
 • analizę problemów, powodujących spadek sprzedaży lub ilości zapytań*
 • oceną skuteczności aktualnie prowadzonych działań SEO
 • analizę stron i działań konkurencji

*  wraz ze wskazaniem zalecanych działań naprawczych

W ramach indywidualnych konsultacji SEO przeprowadzam odpowiednie, szczegółowe analizy danego problemu, na podstawie których jestem w stanie zarekomendować rozwiązania poprawiające widoczność danej strony internetowej w wyszukiwarce.

Pomagam i doradzam w opracowaniu nowych oraz weryfikacji aktualnie prowadzonych działań SEO. Oferuję fachową pomoc i doradztwo przy określeniu odpowiedniej strategii SEO oraz planowaniu działań z zakresu marketingu internetowego.

Doświadczony konsultant SEO

Jestem doświadczonym doradcą SEO potrafiącym działać nieszablonowo z wyjątkowo elastycznym podejściem do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego z moich klientów. Bogata, specjalistyczna wiedza z zakresu optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych pozwalają mi na prawidłową ocenę sytuacji danego serwisu internetowego, ujawnienie wszelkich niedoskonałości strony www, a także szybką identyfikację potencjalnych problemów oraz przygotowanie odpowiednich zaleceń optymalizacyjnych.

Wieloletnie doświadczenie w charakterze konsultanta SEO oraz posiadane umiejętności umożliwiają mi postawienie trafnej diagnozy oraz zarekomendowanie najbardziej odpowiednich, skutecznych i sprawdzonych metod. Doradzam i proponuję rozwiązania będące kluczem do skutecznej promocji w sieci oraz poprawy rentowności biznesu prowadzonego online.

Porady i konsultacje dla Ciebie

Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego strona Twojego konkurenta zajmuje wyższe pozycje w wyszukiwarce lub chciałbyś przedyskutować swoje wątpliwości dotyczące obranej strategii SEO, skontaktuj się ze mną. Dokładnie przeanalizuję aktualną sytuację, a po zdefiniowaniu problemu zaproponuję jego rozwiązanie.

  Internet to nieograniczone możliwości i szansa na szybki rozwój. Pomagam tę szansę wykorzystać!